Ekonomide servis hizmeti, elektronik eşyaların ömrünün uzamasında önemlidir. Ekonomik anlamda elektronik eşyaların güvenli bir şekilde kullanımı profesyonel servis hizmeti ile mümkündür. Firmamız Arçelik servis hizmeti ile evinizdeki ve iş yerinizdeki değerli beyaz eşyaları en iyi şekilde kullanma imkanı sunmaktadır.

Florya Beyaz Eşya Servisi

Gece Gündüz Servis Hizmeti

Teknik servis hizmetinin gereklerini yerine getiren ve yeni model cihazların tamir ve bakımı ile ilgili konularda gerekli eğitimi gören elemanlarımız zamanı iyi kullanmaktadır. Zamanın değerli olduğu bu sektörde hızlı çalışan ve tamir işlemini kısa sürede gerçekleştiren elemanlara ihtiyaç vardır. Şirketimiz zamanı iyi değerlendiren kişilerden oluşan etkili bir personele sahiptir. Araçlarımız gün boyu servise çıkmaktadır ve bütün müşterilerimizin taleplerini yerinde değerlendirmektedir.

Aynı Anda Birden Fazla Noktaya Hizmet

Bütün ilçelere aynı anda gidebilen personelimiz randevu sistemi ile hizmet vermektedir. Müşteri hizmetlerinde görevli elemanlarımız tamir edilecek buzdolabı, çamaşır veya bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalar hakkında gerekli bilgileri not etmektedir. Ekibimizin evinizi rahat bir şekilde bulabilmesi için adres bilgilerini açık bir şekilde vermelisiniz. Ayrıca randevu saatini tercih ederken evde bulunduğunuz bir saati tercih etmelisiniz. İşiniz çıktığı zaman servisimizi tekrar aramak suretiyle randevuyu ileri bir tarihe erteleyebilirsiniz.

En Kısa Sürede Adresinizdeyiz

Güler yüzlü hizmet anlayışı ile bakım, onarım ve tamirat yapan şirket elemanlarımız yollar açık olduğu sürece adresinize ulaşmak için elinden geleni yapmaktadır. AVM ve benzeri büyük yerlerde buzdolabı arızası sıklıkla yaşanan bir hadisedir. Bu konuda işletme sahipleri hızlı ve pratik çalışan servis ekibimizi tercih etmektedir

Atakent Arçelik Servisi
× WhatsApp Destek