Dünyada ve Türkiye’de tercih edilen markalar için etkili servis hizmeti sunan şirketimiz, teorik açıdan ve pratik açıdan üst düzeyde olan personellerle çalışmaktadır. Gerekli bilgiye ve belgeye sahip ekibimizle güven içerisinde beyaz eşyanızı bize teslim edebilirsiniz. Beyaz eşyaların tamiri, bakımı ve onarımı konusunda gün içerisinde bizi arayabilirsiniz.

Florya Beyaz Eşya Servisi

Her Türlü Beyaz Eşya Tamir Edilir

Buzdolapları, davlumbazlar, son model fırınlar, çok fonksiyonlu çamaşır makineleri, yeni model bulaşık makineleri ve ekonomik enerji harcayan derin dondurucular hizmet programımızda yer alıyor. Beyaz eşya olarak bilinen bütün eşyalar servis hizmetimizin içerisinde yer almaktadır.

Bakım İşlemi Performansı Artırır

Yaz ayları gelmeden önce soğutma işlemini yeteri kadar gerçekleştiremeyen buzdolapları için gerekli olan bakım işlemi ihmal edilmemelidir. Performansı düşen buzdolapları saklanan yiyeceklerin kısa sürede bozulmasına neden olur.

Büyük işletmelerde ve soğuk gıda depolarında da buzdolapları hayati önem taşıyan cihazlardır. Bütün buzdolabı çeşitlerinde ekibimiz deneyimli ve tecrübelidir. Gönül rahatlığı ile cihazınızı teslim edebilirsiniz. Fırın pişirme performansı, buzdolabı soğutma performansı ve diğer cihazların performansı bakım işlemi ile mümkündür.

Yedek Parçalı Tamir Hizmeti

İstediğiniz zaman adresinize en kısa sürede ulaşabilen şirket elemanlarımız yedek parçaları servis aracına yükledikten sonra hareket etmektedir. Arıza tamir işlerinde cihazın markasına uygun parçalar hazır bulundurulmaktadır. Bozulan ve işlevi sona eren beyaz eşyaların kısa sürede yeniden kullanılabilmesi için bizi aramanız yeterlidir.

Atakent Beko Servisi
× WhatsApp Destek