Teknolojik anlamda kombiler ısınma problemini tam anlamıyla çözen cihazlardır. Bu gün sobaların yerin alan bu cihazlar şehirlerde ve kasabalarda kış aylarının vazgeçilmez kombiler bakımlı olmalıdır. Servis hizmeti ve yedek parça hizmeti sayesinde kombilerin kullanım ömrü uzar ve daha kaliteli özelliklere sahip olur. Servis ekibimizi oluşturan elemanlarımız işin ehli kişilerden oluşan ve işini seven tecrübeli kişilerden oluşmaktadır.

Florya Beyaz Eşya Servisi

İlgili ve Kontrollü Müşteri Hizmetleri

Müşteri hizmetlerinde görevli arkadaşımız sizden gelen talepleri not ederek işe başlamaktadır. Kombi arıza bilgisi, kombinin markası, ev adresi, müşterinin kimlik bilgileri ve telefon numarası alınmaktadır. Bu bilgilerin gerçeği yansıtması hizmet kalitesini ve zaman kaybını ortadan kaldırmaktadır.

Hızlı ve Güvenilir Servis Hizmeti

Randevu verme işleminde firma elemanlarımız müşteri için uygun zaman dilimini tercih etmektedir. Sizin verdiğiniz adrese söz verilen zamanda adrese ulaşan elemanlarımız adrese gelmeden önce telefon açmaktadır. Evde yoksanız veya son anda işiniz çıkarsa ekibimiz yeni bir randevu tarihi vermektedir.

Ekibimizin Hizmet Programı

Evinize gelen elemanlarımız kombinin ısıtma performansını ölçerek işe başlamaktadır. Bir yanda da şikayetlerinizi not eden elemanlarımız, ısıtıcı sistemi yerinde incelemektedir. Baca sisteminin incelenmesi, sensörler ve pompa sistemi profesyonel elemanlar tarafından incelenmektedir.

Yapılan inceleme sonunda gerekli bakım işlemi ve yedek parça montaj işlemi firma elemanlarımız tarafından değerlendirilmektedir. Yerinde tamir, bakım ve onarım yapan elemanlarımız müşteri onayı olmadan kombi bakım ve onarım işlemi yapmamaktadır. Bütün işlemler yerinde gerçekleşmektedir ve müşteri onayı ile gerçekleşmektedir.

Atakent Kombi Servisi
× WhatsApp Destek