Beyaz eşya servisleri, eşyaların vazgeçilmezliği kadar önemli, yan 2. en önemli unsurdur. Yapısı gereği beyaz eşyalar sıklık ile bakıma ve kullanım yaşları da ilerledikçe tamirata ihtiyaç duyabilmektedir. Başakşehir beyaz eşya servisi ile tüm sorunlarınıza çözüm tek bir telefon olacak…

Başakşehir Beyaz Eşya Servisi

Başakşehir Beyaz Eşya Servisi Hizmetleri

Beyaz eşya bazında tüm cihazlarınızda arıza giderilmesindeki en büyük çözüm ortaklarınızdan biri olacak olan Başakşehir Beyaz Eşya Servisi müşterilerine bir telefon kadar yakın. Başakşehir ve çevresinde ikamet eden vatandaşlara çağrı merkezleri üzerinden hızlıca cevap veren kurum bölgenin bu bağlamdaki tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Telefon numaraları üzerinden yapılan arıza ya da teknik destek talebi bildirimi üzerine size ulaşan ekipler, yerinde arıza tespitinde bulunup, hızlı çözüm üreterek ikinci aşama olan onarım kısmına geçmektedirler.

Mutlu Müşteriler ve Hizmet Kalitesi

Firmanın müşteri memnuniyetine verdiği değer, kendilerini daha fazla geliştirmeye itmiş, ekip üzerinde, devamlı değişen yeni cihazlar sebebi ile güncel kalma olgusu tam olarak oturmuştur. Sektörün gerekliliklerinin net olarak farkında olan firma sağladıkları çözümlerin de kalıcı olması için son derece titiz çalışmalar kaydetmektedir. Firma tüm beyaz eşya yelpazesinde müşterilerin tercihle gelen güvenini kazanmak için oldukça özverili bir yaklaşım sergilemiştir.

Başakşehir Beyaz Eşya Servisi
× WhatsApp Destek