Kış aylarının kurtarıcısı kombiler çeşitli arıza nedeni ile vatandaşları zor durumda bırakabilirler. Kışın özellikle ısınma yaz ve bahar aylarında ise sıcak su ihtiyacını karşılayan kombiler artık dört mevsim ihtiyaç duyulan en önemli elektroniklerden biri haline gelmiştir. Başakşehir kombi servisi ile dört mevsim çözümler üretilmektedir.

Başakşehir Kombi Servisi

Başakşehir Kombi Servisi Hizmetleri

Kombi arızalarında; sıcak su sensörü, vana motoru, su akış şalteri, su akış tribünü gibi birçok nedene rastlanabilir. Bunlar kullanıcıların evlerinde tek başlarına giderebilecekleri sıradan aksaklıklardan değildirler. Mutlaka uzman bir teknik servisin görmesi gereken konulardır. İstanbul kombi servisleri her semtte kendi lojistik alanlarına göre profesyonel bir ayrım göstermiştir. Başakşehir ilçesinde bulunan Başakşehir Kombi Servisi de her markaya teknik hizmet götürülmesini sağlayan en geniş kombi çeşitlerine sahip kuruluştur.

Evinize Gelen Profesyonel Çözümler

Kombi markası ve modeli ne olur ise olsun; montaj, tamir, bakım hizmeti alabildiğiniz kurum kombilerinizin bakım ve temizlik gibi titizlik ve detaycılık gerektiren tüm işlerini de uzmanlık kapsamı altında oldukça profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekte. Alternatif çözümler ile pahalı servis ücretlerini de sorun olmaktan çıkaran kurum; müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ile tercih listelerinin ilk sırasında olmayı başarmaktadır…

Başakşehir Kombi Servisi
× WhatsApp Destek