Evlerde, fabrikalarda, imalathanelerde ve sitelerde kombiler, ısıtma kategorisinde tercih edilen cihazlardır. Günümüzde ekonomik olan kombi ile ısınma, profesyonel cihazlarla mümkündür. Güncel kombi bakım işlemleriyle istediğiniz süre zarfında kombinizi adresinize teslim eden ekibimiz, hizmet kalitesini güncellemeye devam etmektedir.

Florya Beyaz Eşya Servisi

İşin Ehli Servis Hizmeti

Pratikliğin ve güvenilirliğin ön planda yer aldığı servis hizmetinde, deneyimli olmayan elemanları servise almıyoruz. Servis hizmetinin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi adına profesyonel personelleri ekibe alıyoruz. Bakım işlemlerinde öncelikle kombinin markasını dikkate alıyoruz. Daha sonra arıza bilgilerini değerlendirerek muhtemelen değişebilecek parçaları tespit ediyoruz. Bu parçaları temin ettikten sonra araca yüklüyoruz.

Randevu Saatinde Adresinizdeyiz

Yeni nesil yöntemlerin önem kazandığı servis hizmetinde deneyim ve tecrübe önemlidir. Acemi servis ekipleri kombinize zarar vererek masrafınızı artırabilir. Profesyonel servis hizmetine ihtiyaç duyan kombi tamir ve bakım hizmetinde dakik olmak çok önemlidir. Ekip olarak bütün adreslere zamanında ulaşıyoruz ve kısa sürede servis hizmetini gerçekleştiriyoruz.

7/24 Kombi Servis Hizmeti

Hizmet kalitesinin yanı sıra günün her saatinde servis hizmeti sunmak da önemli bir konudur. Hizmette pratik yöntemleri ön plana çıkaran firma elemanlarımız gece gündüz servis çözümleri sunmaktadır. Sabahın erken saatlerinden akşam saatlerine kadar her zaman için hizmet sunmaya devam ediyoruz. Sizin boş zamanınız bizim için mesai saatidir. İş çıkışında veya hafta sonunda servisimiz evinize gelerek yerinde tamir ve kombi bakım çözümleri sunmaktadır.

Baykan Kombi Servisi
× WhatsApp Destek