Arçelik ürünlerin kullanıcıları meydana gelen problemlerde teknik servise ihtiyaç duymaktadırlar. yaşadığınız problemleri ortadan kaldırmak için çalışan firmamız ve çalışanlarımız ile oluşan tüm arızaları kısa sürede çözüme kavuşturmaktayız.

Florya Beyaz Eşya Servisi

Arçelik Teknik Servisi

Arçelik ürünlerinizin herhangi bir sebepten arızalanması veya çalışmaması durumunda teknik servis hizmetlerimizden dilediğiniz zaman hizmet alabilme ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Yaşadığınız arızaları ortadan kaldırmak veya Arçelik ürünlerinizin bakımını yaptırmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Haftanın her günü çağrı merkezi hizmetlerimize ulaşabilmeniz mümkündür. Sürekli bir şekilde kendini geliştiren ve yenilikleri takip eden firmamız Arçelik teknik servis firmaları arasında en ön sırada yer almaktadır.

Arçelik Teknik Servis Hizmetlerimiz

Beyaz eşya ürünleri ev içerisinde en sık kullanılan ürünlerdir. Sık kullanılmalarından dolayı bazı durumlarda arızalara sebep olabilirler. Bu durum ev halkı için büyük sorunlara neden olabilir. Arçelik ürünleri için tamir hizmetleri arayışındaysanız firmamız ile dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle sizlere vermiş olduğumuz garanti hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz.

Arçelik Beyaz Eşya Ürünleri Bakım Hizmeti

Elektronik ve beyaz eşya ürünlerinin bakımı uzun ömürlü olması açısından oldukça önemlidir. Bakımı periyodik olarak yapılan ürünlerin arızalanma olasılığı da her zaman düşüktür. Arçelik teknik servis hizmetlerimiz içerisinde bakım hizmetleri de yer almaktadır. Sürekli kendini geliştiren ve yeniliklerin takipçisi olan firmamız büyümeye devam etmektedir. 7 gün 24 saat güler yüzlü müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek sizlerde bakım hizmeti talep edebilirsiniz.

Bezirganbahçe Arçelik Servisi
× WhatsApp Destek