Dünyaca ünlü Beko ürünleri konusunda uzman ekibimiz, teorik açıdan ve pratik açıdan uzman kişilerden oluşmaktadır. Gerekli teknik eğitimi alan elemanlarımız servis hizmetinin ihtiyaç duyduğu deneyime de sahiptir.

Florya Beyaz Eşya Servisi

Beyaz Eşyada Etkili Çözüm

Kaliteli hizmet anlayışını hizmet programına dahil eden servis elemanlarımız buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, derin dondurucu ve davlumbaz gibi ürünlerin servis hizmetini gerçekleştirmektedir. Performansı düşen veya arıza yapan Beko ürünlerini kısa sürede tekrar kullanılabilir bir şekilde teslim ediyoruz. Soğutma problemi yaşayan buz dolapları, hava kaçıran veya pişirmeyen fırınlar, motoru veya kontrol kartı arızalan çamaşır makineleri uzman ekibimiz tarafından tamir edilmektedir.

Yerinde Hızlı Çözüm

Servis hizmetimizde beyaz eşyalar bulunduğu yerde tamir edilmektedir. Yedek parça ile ilgili her hangi bir problem yaşandığı zaman elemanlarımız servis aracında hazır bulunan parçaları kullanmaktadır. Beko ürününe ait bütün yedek parçalar elemanlarımız tarafından sorunsuz bir şekilde tedarik edilmektedir. Parça temin işleminde elemanlarımız orijinal ve yan sanayi parçaları kolaylıkla temin etmektedir.

Randevuya Tam Zamanında Geliyoruz

Servis hizmet programımızın ilk adımı olan randevu işleminde elemanlarımız adresinize en kısa sürede ulaşacak ve kısa sürede tamir işlemini gerçekleştirecek arkadaşları görevlendirmektedir. Acil servis hizmeti talep ettiğiniz zaman firmamız adresinize en yakın servis ekibini adresinize yönlendirerek çözüm üretmektedir. Elektrik arızaları, kart arızaları ve motor arızaları güncel yöntemlerle kısa sürede giderilmektedir. Beyaz eşya ile ilgili konularda her zaman için bizi arayabilirsiniz.

Bezirganbahçe Beko Servisi
× WhatsApp Destek