Alanında uzman teknik ekibimiz ile hizmet vermekte olduğumuz sektörümüzde tüm teknolojik yeniliklerin de yakın takipçisi olarak sizlere en iyi hizmeti en kısa sürede vermek adına çalışmaktayız. Sizlerde Bosch markalı ürünleriniz ile ilgili yaşayabileceğiniz her tür arıza ve problemler ile ilgili haftanın yedi günü istediğiniz saatte firmamız ile iletişime geçerek sorunlarınız en kısa sürede halledilmesini sağlamanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Bosch Servis

Sefaköy Bosch Teknik Servisi

Tüm Bosch Marka ürünlerinizin servis bakım ve onarımları ekiplerimiz tarafından size verilen tarihte gerçekleştirilmektedir. Sefaköy Bosch Servisi olarak zamanında teslim firmamızın oldukça önemsediği konuların başında gelmektedir. Firmamızda görev alan tüm ekibimiz kendi alanlarında profesyonel kişilerden oluşmaktadır ve gerekli tüm eğitimlerden geçirilmişlerdir.

Özel Bosch Beyaz Eşya Servisliği

Bosch markalı ürünleriniz ile ilgili tüm beyaz eşya ve klimalarınız ile ilgili dilediğiniz an firmamız ile iletişime geçerek karşılaştığınız problemler ile ilgili ya da aklınızda oluşan soru işaretleri ile ilgili dilediğiniz her şeyi danışabilirsiniz. Bosch markalı ürünleriniz ile ilgili karşılaştığınız sorunlarınız için firmamızdan yardım alabilir ve yerinde servis hizmetimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

1 Yıl Garantili Hizmet!

Alanında öncü olmak için var gücü ile çalışmakta olan firmamız Sefaköy Bosch Servisi firmaları arasında vermiş olduğu kaliteli hizmet ile özel servis firmaları arasında ilk sıralarda yer almayı başarmıştır. %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile hizmet vermekte olan firmamız sizlere en iyi ve garantili çözümler sunmak için hizmet vermektedir.

× WhatsApp Destek