Servis hizmeti için günün her saatinde hazır bekleyen elemanlarımız, istediğiniz zaman adresinize ulaşmaktadır. Mesai çıkışında, hafta sonunda ve tatil günlerinde hizmet veren servisimiz sizin için en uygun zamanı tercih etmektedir. Kombiler konusunda deneyimli olan ekibimiz pratikte ve teorikte aradığınız profesyonel seviyededir.

Florya Beyaz Eşya Servisi

Sertifikalı ve Deneyimli Personel

Deneyimin ve tecrübenin önemli olduğu servis hizmetinde pratik servis hizmeti, güvenilir yöntemlere ihtiyaç duymaktadır. Kombi servis ekibimiz sertifikalı elemanlarla çalışmaktadır ve aynı zamanda pratikte yılların deneyimine sahip elemanları tercih etmektedir. Servis hizmetleri konusunda çözüm odaklı hareket eden servisimiz yedek parçaları servis aracında bulundurmaktadır.

Randevu Alma İşlemi

Servis işlemlerinde randevu almak için müşteri hizmetleri personelimize bağlanın. Personelimiz kombinizle ilgili bütün bilgileri not ettikten sonra adınızı, soyadınızı, iletişim bilgilerini ve diğer önemli bilgileri not etmektedir. Cihazla ilgili bilgileri doğru bir şekilde verirseniz zaman kaybı yaşanmadan kısa sürede kombiyi çalışır vaziyette teslim ederiz.

Randevunun yanı sıra acil müdahale gerektiren durumlarda da servisimiz anlık müdahale yapmaktadır. Acil müdahale gerektiren durumlarda adresinize yakın olan araç adresinize yönlendirilmektedir. Kısa sürede ekibimiz gerekli müdahaleyi yapmaktadır.

Modern Çözüm

Eski yöntemlerle servis hizmetinin demode olduğu günümüzde güncel ve modern servis hizmeti tercih edilmektedir. Yeni cihazların tamir ve bakım işlemleri kategorisinde gerekli desteği alan servisimiz yeni ve güncel yöntemleri tercih etmektedir. Tamir işlemleri yerinde gerçekleşmektedir ve müşteri onayı olmadan her hangi bir işlem yapılmamaktadır.

Demirdöküm Kombi Servisi
× WhatsApp Destek