Gazlı özellikleriyle öne çıkan gazlı sobalar düzenli bakıma ihtiyaç duyan tasarımlardır. Kış aylarında kombilerin alternatifi olan gazlı sobaların güvenli bir şekilde kullanılabilmesi için profesyonel servis hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır.

Florya Beyaz Eşya Servisi

Deneyimli Servis Ekibi

Güncel yöntemlerle servis hizmeti sunmaya devam eden şirket elemanlarımız her marka gazlı sobanın bakım işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Bakım işlemlerinde temizlik işlemlerinin yanı sıra yedek parça değişim işlemlerini yerinde gerçekleştiriyoruz.

Bakımlı bir doğal gaz sobası kış aylarında daha iyi ısıtacaktır. Baca sisteminin ve doğal gaz sisteminin temizlenmesi işleminde ekibimize güvenebilirsiniz. Yedek parça değişim işlemlerinde işin ehli personelimizin servis hizmetini yerinde değerlendirebilirsiniz.

Gün İçerisinde Arayabilirsiniz

Yerinde tamir, bakım ve onarım işlemi gerçekleştiren şirket elemanlarımız gün içerisinde hizmet için hazır beklemektedir. 7 gün 24 saat doğal gazlı soba tamir işlemi gerçekleştiren şirketimizin deneyimli elemanları hafta sonu dahil olmak üzere diğer tatil günlerinde de hizmet vermektedir. Mesai sonrasında veya sizin için müsait olan her hangi bir zamanda müşteri hizmetlerimizi aramak suretiyle güvenli servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Servis Hizmetinde Yeni Nesil Çözüm

Hizmet kalitesini güncel yöntemlerle çözüme kavuşturan ekibimiz randevulu servis hizmeti sunmaktadır. Randevuda belirtiler saatte adresinize gelen elemanlarımız evinize gelmeden önce telefon açmaktadır. Acil bir işiniz çıktığında yeni bir tarihe yeniden randevu alabilirsiniz. Bakım ve tamirat işlemlerini yerinde gerçekleştiren ekibimiz, onayınız olmadan her hangi bir işlem yapmamaktadır.

Doğalgaz Soba Servisi
× WhatsApp Destek