Profesyonel ve deneyimli kadromuz ile hizmet vermekte olan firmamız alanında kalitenin öncüsü olmak için var gücü ile çalışmaktadır.

ECA Kombi Servisi

Küçükçekmece ECA Kombi Servisi

Firma olarak vermiş olduğumuz servis hizmetimizde kalitemizi arttırabilmek adına yatırımlarımızı işimize yapmaya devam etmekteyiz. Sefaköy Eca Kombi Servisi firmamız her ihtiyacınıza yönelik tam donanımlı ve mobil özel servis araçlarımız ile sizlere en ekonomik, en hızlı ve en kaliteli hizmetleri sunmaktadır. Haftanın her günü dilediğiniz saatte arayabileceğiniz Sefaköy Eca kombi servisi çağrı merkezimiz sizler için en uygun çözümü bulabilmek adına hizmet vermektedir.

Özel ECA Kombi Servisliği

Çağrı merkezimiz ile iletişime geçtiğinizde güler yüzlü ve alanında uzman personellerimiz sizlerin şikâyetlerini alarak gezici servis ekiplerimizi en hızlı şekilde adresinize yönlendirilmektedir. Sefaköy Eca kombi servisi firmamız bünyesinde bulunan tüm personelimiz gerekli eğitimlerden geçirilmiş ve sertifikalı uzman kişilerden oluşmaktadır. Firmamız bünyesinde görev almakta olan tüm personellerimizi yeni teknolojik gelişmeler ile sürekli olarak devam etmekte olan eğitimlere tabi tutulmaktadırlar.

Hizmette Kalite 1 Telefon Yakınınızda!

Kalifiye personellerimiz cihazlarınızın arızalarını en kısa sürede onarmaktadır. Sefaköy Eca kombi servisi firmamız servis hizmeti vermeden arıza ve cihaz hakkında gerekli bilgileri sizlerden alarak ziyaretinize maksimum donanımlı olarak gelmektedirler. Bu nedenle de ekibimizin işi oldukça kısa sürede bitmektedir. Sizler cihazlarınızın eski konforlarına en kısa sürede ve garantili olarak geri kazanırken bizler de sizlere vermiş olduğumuz kaliteli hizmetin haklı gururunu yaşıyoruz. En uygun fiyata garantili çözümler için bizimle irtibata geçin.

×

Powered by WhatsApp Chat

×