Evlerde kullanılan kombiler pek çok nedenden dolayı arıza oluşturabilirler. Kombilerde oluşan arızalar sonucunda ısınmanın ve sıcak suyun kesilmesi sebebiyle kişilere oldukça zor durumlar yaşatır. Bu durumlarda mutlaka bir yetkili servisin çağrılması gerekir. Firma olarak ECA kombi servis hizmetlerimizi siz müşterilere sunmaktayız. Haftanın her günü ve her saatinde arayabileceğiniz Sefaköy kombi servisi olarak çağrı merkezimiz sizler için uygun çözümler üretmektedir.

Florya Beyaz Eşya Servisi

ECA Kombi Teknik Servisi

Pek çok evde kullanılan kombilerin arızalanmasının birçok sebebi olabilir. Kombi suyunun bitmesi, kombinin parçalarında oluşan arızalar, kombi parçalarının delinmesi veya çatlaması veya kombilere uzun süre bakımlarının yapılmaması kombilerin ömrünün bitmesine veya arızalanmasına neden olabilirler.

ECA Kombi Teknis Servis Hizmeti Nasıl Alınır?

Kombiler birçok etmene bağlı olarak çalışır ve düzenli bakım yapılmaması sonucunda arızalar ile karşılaşılabilir. Böyle durumlarda Sefaköy ECA kombi hizmetlerimizden faydalanmak için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri ile yapacağınız tüm görüşmelerde şikayetlerin giderilmesi için çözümler üretilir. Gezici araç servislerimiz kısa sürede adresinize ulaşıp kombi arızalarınızı kısa sürede onarırlar.

Sefaköy ECA Kombi Hizmetleri Nelerdir?

Kombi hizmetlerimizden faydalanmanız için sadece herhangi bir arızanın oluşmasına gerek yoktur. Çünkü kombilerin periyodik bir düzende bakım yapılması gerekir. Bu bakımların yapılmaması sonucunda kombiyi oluşturan parçalarda arızaların oluşması doğaldır.

Sefaköy ECA kombi servis elemanlarımızın tümü alanında profesyonel eğitim almış, sertifikalı uzman kişilerden oluşmaktadır. Görev alan tüm personeller teknolojik gelişmeler ile sürekli eğitimlere tabi tutulurlar. Bu nedenle ECA kombi arızaları için çağrı merkezimizi arayarak tüm hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

ECA Kombi Servisi
× WhatsApp Destek