Soğuk ve dondurucu kış ayları ısınma probleminin yaşandığı aylardır. Yeni nesil ve son teknoloji özelliğe sahip kombiler servise ihtiyaç duyan profesyonel cihazlardır. Servis hizmetinde firmamız yeni nesil servis çözümleri sunmaktadır.

Florya Beyaz Eşya Servisi

Kombinizi İhmal Etmeyin

Havanın soğumasıyla birlikte uzun süre çalışan kombiler arıza vermeye başlar. Isıtma tabletinin kanalları tıkandığı zaman kombi daha fazla gaz harcayarak ısıtma işlemini yapar. Bu durumda da fatura artar. Ayrıca bakımı yapılmayan kombinin ömrü kısalır. Değişmeyen parçalar zamanla diğer parçalara zarar vererek masrafı artırır. Doğal faturasının daha düşük gelmesi için ve kombinin ömrünün uzaması için düzenli kombi bakım işlemi yapılmalıdır.

Kışa Girmeden Kombi Bakımını Yaptırın

Doğal gazla çalışan ve günümüz ısınma teknolojinin en önemli unsuru haline gelen Kombiler, bütün evlerde ve iş yerlerinde güvenle kullanılan bir cihazdır. Kış aylarında gün boyu yüksek performansta çalışan bu cihazlar yıpranır. Isıtma özelliğini kaybeder ve fazla gaz sarfiyatı gerçekleştirir. Petekler de zamanla tıkanır ve ısıtma işlemini gerçekleştiremez.

Güncel Kombi Çözümleriyle Tanışın

Servis hizmetinde deneyimli kişileri tercih eden firmamız yeni çıkan modelleri de yakından takip etmektedir. Yeni model kombi cihazların bakımı, onarımı ve tamiri ile ilgili konularda düzenli eğitim veren elemanlarımız, hizmette kaliteyi ön plana almaktadır. Yeni nesil cihazların yedek parçalarını temin eden servisimiz seri bir şekilde bakım işlemini yapmaktadır.

Tamir işlemlerinde servis, tamir, yedek parça ve montaj kategorileri ayrı ayrı değerlendirilmektedir. Bütün bu aşamalar farklı fiyatlandırılmaktadır ve müşteri onayına sunulmaktadır. Müşterimiz fiyatı kabul ettikten sonra servisimiz tamir işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Ferroli Kombi Servisi
× WhatsApp Destek