Güven, kalite ve pratik yöntemlerin öne çıktığı servis hizmeti kategorisinde firmamız ilk sırada yer almaktadır. Servis hizmeti için 7/24 müşteri hizmetlerimizi aramanız yeterlidir.

Florya Beyaz Eşya Servisi

Çözüm Profesyonel Kombi Servisi

Isıtmayan, ses çıkaran, su kaçıran veya gaz kaçıran kombiler büyük bir tehlikedir. Özellikle gaz kaçıran bir kombinin infilak edebilir. Kombinizi güvenle kullanmak istiyorsanız arıza veya performans düşüklüğü meydana geldiğinde bizi aramanızdır. Servisimiz adresinizi alarak en kısa sürede evinize ulaşmaktadır. Kombiler yerinden sökülmez ve yerinde tamir edilir. Bakım işlemleri de aynı şekilde yerinde gerçekleşmektedir.

Kombi işinden anlamayan ve yeterli deneyime sahip olmayan kişilere kombinizi teslim etmeyin. Bu cihazın bakımında profesyonellik kaliteli bir şekilde kombi kullanımı için son derece önemlidir.

Bakım İşlemlerinde Pratik Çözüm

Pratiklik, güvenilir yöntemler ve profesyonel hizmet kalitesi servis hizmetimizin en önemli unsurudur. Bakım işlemlerinde öncelikle müşterinin şikayetlerini not ederiz ve yerinde değerlendiririz. Yaptığımız değerlendirme sonrasında kombi için gerekli bakım programını oluştururuz. Bakım ve onarım hizmetinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için ekibimiz arıza tespitini kısa sürede gerçekleştirir. Bakım işlemlerinde de uzman olan personelimiz seri bir şekilde kombi bakımı yapmaktadır.

Kombinizin Markasına Uygun Yedek Parçalar Bizden

Tamiratta ve periyodik bakım işlemlerinde gerekli yedek parçalar ekibimiz tarafından temin edilmektedir. Bakım ve onarım işlemlerinde elemanlarımız kombinin markasına uygun yedek parçaları araçta hazır bekletmektedir. Randevu esnasında kombinizin markasını ve arıza bilgilerini doğru bir şekilde vermelisiniz. Verdiğiniz bilgilere göre gerekli yedek parçalar temin edilmektedir.

Florya Kombi Servisi
× WhatsApp Destek