Hijyenik yöntemlerle hizmet veren ve 7/24 Halkalı Arçelik servis hizmeti veren servisimiz izolasyon işlemlerine dikkat etmektedir. Eldiven, maske ve dezenfeksiyon konularına dikkat ederek insan sağlığını ilk sırada değerlendiriyoruz. Sağlıklı yaşam için gerekli tedbirleri alarak sorunsuz bir şekilde beyaz eşyalarınızı tamir ediyoruz.

Arçelik Servis

Halkalı İçin Servis Çözümleri Sunuyoruz

İlçe geneli için hizmet kalitesini artıran ekibimiz ilçenin bütün mahallelerine kısa zamanda ulaşıyoruz. Servis hizmetinin ilk aşaması olan randevu alma işlemlerinde elemanlarımız adresinizi açık bir şekilde not etmektedir. İsim, soy isim ve telefon bilgilerini doğru bir şekilde not eden şirket elemanlarımız verdiğiniz bilgilere göre hareket etmektedir. Randevuda her zaman için müşterimizin boş vaktini tercih etmekteyiz. Müşterinin uygun gördüğü zaman dilimlerini tercih ederek randevu veriyoruz.

Herkes İçin Servis Çözümleri

Hizmette sınır tanımayan servis hizmetimiz standart özelliklere sahiptir. Hizmet kalitesini güncelleyen firma elemanlarımız bütün adreslere kolaylıkla ulaşmaktadır. Söz verilen saatte adreste olan servisimiz fırın, davlumbaz, derin dondurucu, buz dolabı, bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi gibi birçok beyaz eşyayı tamir etmektedir.

Servis Hizmetimiz Güvenilirdir

Klima ve kombi çözümlerinde uzman ekibimiz, beyaz eşya konusunda da güvenilir tamir hizmeti sunmaktadır. Elektrik arızaları, yedek parça montaj işlemleri, motor değişimi, beyin değişimi ve benzeri birçok işlem ekibimiz tarafından sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır. Kış aylarının yağışlı günlerinde ve yaz aylarının sıcak günlerinde ekibimiz her zaman için arayabilirsiniz.

Halkalı Arçelik Servisi
× WhatsApp Destek