Halkalı beko servisi olarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefliyoruz. Beyaz eşyalarınız arızalandıktan sonra bizlere teslim ederek kısa süre içerisinde tamirini yaptırmanız mümkündür. Uzun yıllardan beridir beyaz eşya tamiri üzerine kurulan profesyonel ekibimiz ile birlikte sizlerin hizmetinizdeyiz.

Florya Beyaz Eşya Servisi

Profesyonel Beyaz Eşya Ekibi ile Hasar Tespiti

Yıllardan beridir gelen tecrübemiz ile sizlere en iyi şekilde hizmet veriyoruz. Eğer arızalı bir beyaz eşyanız varsa halkalı beko servisi olarak beko beyaz eşyanızın arıza tespitini yerinde yapıyoruz. Ekibimiz tespit ettiği arıza ile birlikte sizleri bilgilendirmektedir. Firmamız aynı şekilde yedek parça da temin etmektedir. Halkalı beko servisi olarak beyaz eşyanızın ihtiyaç duyduğu yedek parçayı tespit ederek sizlere uygun fiyatlarla bu hizmeti sunmaktadır.

Uygun Fiyatlarla Kaliteli Hizmet

Firmamızın temel prensibi ilk olarak müşteri memnuniyetidir. Bizlere teslim ettiğiniz beyaz eşyalarınız büyük bir titizlikle incelendikten sonra detaylı olarak sizlere bilgi verilir. Ardından kaliteli hizmeti tarafınıza oldukça uygun fiyatlarla buluşturmak temel prensiplerimizden bir tanesidir. Bundan dolayı halkalı beko servisi firmamızı tercih ederek gönül rahatlığı ile bütün işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yedek Parça Temini

Firmamız aynı zamanda yedek parçayı da yine tarafınıza sunmaktadır. Eğer beyaz eşyanızın arızası bir parça yetersizliğinden veya parçanın ömrünün bitmesinden kaynaklı ise halkalı beko servisi olarak beyaz eşyanızın yedek parçasını kısa süre içerisinde temin ederek arızayı gideriyoruz. Bu işlemler oldukça hızlı ve kolay gerçekleşmektedir.

Halkalı Beko Servisi
× WhatsApp Destek