Kombilerin en iyi şekilde ısıtması temiz olmasına bağlıdır. İç kısımdaki kanalların tıkanması veya kireç kaplaması sonucunda petek ısınmaz ve bu durumda kullanıcı dereceyi yükseltmek zorunda kalır. Derece yükseldiği zaman doğal gaz tüketimi de artar. Bu problemin çözümü için petek temizliği hizmetine ihtiyaç vardır.

Profesyonel Yöntemlerle Petek Temizliği

Hizmette kaliteli yöntemlerin ilk sırada değerlendirildiği petek temizliği, doğal gaz kullanımının kalitesini doğrudan etkileyen bir konudur. Eski yöntemlerle petek temizleme yöntemleri yerini günümüzde modern ve etkili yöntemlere bırakmıştır. Firma olarak bu yöntemleri en iyi şekilde uygulayan elemanlarla çalışıyoruz. Elemanlarımız kısa sürede temizlik işlemini gerçekleştirerek petekleri temiz bir şekilde teslim etmektedir.

Florya Beyaz Eşya Servisi

Temizleme İşlemleri Yerinde Gerçekleşiyor

Ekibimiz petekleri yerinden sökmeden özel makinelerle en iyi şekilde temizlemektedir. Bütün işlemler yerinde gerçekleşmektedir. Kombinin sıcak su üretmesi ve buna bağlı olarak petek içerisinde kireç oluşması peteğin ısınmasını engellemektedir. Peteğin bir kısmı soğuk bir kısmı sıcak ise peteğinizin temizlenmesi gerekir.

Özel Makinelerle Kısa Sürede Temizliyoruz

Petek temizliğinin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi adına çözüm üretmeye devam eden şirket elemanlarımız özel makine kullanmaktadır. Bu makinenin bir ucu tesisatın bir ucuna diğer ucuda diğer ucuna monte edilmektedir. Üçüncü çıkış ise tahliye borusudur ve kirli suyu lavaboya gönderir. Tesisat içerisindeki bütün tortular ve kirler tahliye borusu yardımı ile lavaboya boşaltılmaktadır. Bu şekilde kısa sürede tesisat temiz bir şekilde teslim edilmektedir.

Halkalı Petek Temizliği
× WhatsApp Destek