Beyaz eşyalar markalarına göre değişkenlik gösteren ürünler olduğu için servislerinin de her zaman titizlik ile seçilmesi gerekmektedir. Bu konuda TSE belgeli firmalar seçilmeli ekibin size sunabildiği imkânlar değerlendirilmelidir. İkitelli beyaz eşya servisi bu hizmeti profesyonel olarak sizlerle buluşturmaktadır.

İkitelli Beyaz Eşya Servisi

Uzman Ekip: İkitelli Beyaz Eşya Servisi

Müşterileri ile iletişim ve adım adım her detayda bilgilendirme yolu ile ilerleyen İkitelli Beyaz Eşya Servisi, İkitelli semtinde beyaz eşyalarınızı güvenle teslim edeceğiniz kurumlardan biridir. Hizmet kapasitelerindeki çeşitlilik ile de oldukça göze çarpan firma, her türlü marka ve model beyaz eşyadan, klima tamiri, yat buzdolabı tamiri gibi alternatif sorunlarınızı da çözümlendirmektedir. Değiştirilen parçalar ve yapılan işçilik üzerine de 1 yıl garanti veren servis her türlü gerçekleştirdiği işlemi servis fişi ile kayıt altına almakta ve bu şekilde müşterilerinin mağduriyetini önleyip haklarını da sonuna kadar korumaktadır.

Sefaköy Servis ile Profesyonel Destek Sizleri Bekliyor!

Gerekli teknik bilgiler ile uzmanlaşan kadro, güler yüz, nezaket ve iletişim performansı konusunda da özen ile seçilmiş bireylerden oluşmaktadır. Servis ekipleri sorunlu eşyalarınıza ulaştıklarında ilk hedefleri her zaman probleminizi yerinde gidermek üzerine eğilimlidirler. Gerekli görülüp nakil edilmesi gereken tüm beyaz eşyalarınız da ekip tarafından servis formu karşılığında teslim alınmaktadır. Tüm bu ayrıcalıklar için siz de işin uzmanlarını seçin.

İkitelli Beyaz Eşya Servisi
× WhatsApp Destek