Sefaköy sınırları dâhilinde hizmet veren, Sefaköy halkı için güven verici bir firma olan Sefaköy Servis, verdiği hizmetler dâhilinde, herhangi bir teknik destek ve müdahale anında, eğer parça değişimi söz konusu olmuşsa, kesinlikle orijinal yedek parça kullanmaktadır. Değerli müşterilerinin elektronik ve teknolojik cihazlarının ne kadar kıymetli ve önemli olduğunun bilincinde olan firma, kesinlikle yan sanayi üretimi yedek parçalar kullanmamaktadır. Bu konudaki hassasiyetini çalışma hayatına da yansıtan firma, orijinal yedek parçalar kullanarak makinelerin uzun ömürlülüğünü de sürdürmektedir.

Orijinal Yedek Parça

Onarımlarda Orijinal Parça Kullanılıyor!

Orijinal yedek parça kullanımının en önemli avantajlarından bir tanesi, cihazın kullanılabilirliği ile ilgilidir. Cihaz, doğal olarak orijinal parça ister. Çünkü cihazın kendi iç dinamikleri, orijinal parçalarla çok daha iyi çalışmaktadır. Bu yönden bakıldığında da orijinal yedek parça bir gereksinimdir. Yan sanayi yedek parça ürünlerinde uyum sorunları ve çeşitli sıkıntılar çıkabilmekte iken, orijinal yedek parçalar ile bu sorun ortadan kalkmaktadır.

Uzun Ömürlü ve 1 Yıl Garantili

Cihazın ömrünün uzun olması, düzgün bir çalışma sağlanması, cihazdan yüksek verim alınması gibi sebepler, orijinal yedek parçaları önemli kılmaktadır.

× WhatsApp Destek